Yayla Country

YAYLA COUNTRY

Doğanın içinde kaliteli bir yaşam.
Temelleri seksenli yıllarda atılmış olan Yayla Grup, yenilikçi ve gelişime açık vizyonuyla hem yurt içi hem de yurt dışında farklı girişimlerde bulunmuş ve bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu sektörlerde öncü olan şirketler grubu haline gelmiştir. Grup şirketleri yönetiminin dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesiyle hızlanan kurumsallaşma süreci çeşitli sektörlerdeki önemli yatırımlarla devam etmiş ve bugün hala büyümeye devam etmektedir. Yayla Grup, inşaat, gayrimenkul, tekstil perakendesi, gıda üretimi, turizm, tarım ve çiftçilik konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Şirketin girişimlerinde benimsemiş olduğu “katma değer yaratma arzusu” farklı sektörlerde öncülük etmesine yol açmıştır. Yaptığı işe sonsuz inancı olan grup aynı zamanda sosyal sorumluluk konusunda da duyarsız kalmamış, pek çok hareketin öncüsü olmuş ve farklı alanlarda değer yaratmaya öncülük etmektedir.

Yayla Country de, her günü tatil gibi bir hayata başlayabilir; hayata evinizden 5 dakikada karışabilirsiniz.

%
KONFORLU VİLLALAR
%
ESTETİK
%
KOLAY LOKASYON
%
KALİTELİ YAŞAM


MİMARLIK

Bir konutu ele aldığımızda giriş kısmı dediğimiz kapısından itibaren duvarlarına, tavanına, konut içerisindeki ışıklandırmaya varıncaya kadar her detayı düşündük.


PEYZAJ

Hayatlarınızı daha güzel kılmak için size ortam sağlıyor aynı zamanda ekolojik çerçeveye odaklanmış kaliteli bir yaşam oluşturuyoruz.


PLANLAMA

İnşaat Mühendislerimiz sizin için daha güvenlilir yapılar yapıyor fizibilite etütleri, kritik kontrolleri ve daha bir çok işlem sizler için en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

Aradığınız huzur, geniş bahçe alanları ile buluştu

Uzun yıllar deneyimimizi hem projelerimize hem şantiyelerimize aktardık. Kişiye özel rahat edebilecekleri yaşam alanları sunduk.